Hej, jag arbetar med projektledning av installations- och integrationsprojekt inom telekomsektorn. Arbetet är utmanande och stimulerande, med mycket kontakter både mot kunder och leverantörer, både inom och utanför Sverige.

Behöver du som kund IT/telekom konsulter eller projektledare inom Skandinavien, kontakta oss!

Våra tjänster

ParaCell tillhandahåller projektrelaterade tjänster inom IT/Telekom och infrastrukturprojekt för den svenska och internationella marknaden.

Vi erbjuder kvalificerad och erfaren kompetens med fokus på projektledning och arbetsledning.

Kontakta oss

ParaCell Sweden

Birger Jarlsgatan 37 7TR
111 45 Stockholm
Sweden
Tel: + 46 76 8436888
info@paracell.se


Per Assarsson

+46 76 843 68 88
per.assarsson@paracell.se

Erik Arnström

+46 73 687 47 65
erik.arnstrom@paracell.se


ParaCell South Africa

32 Willowbrook Office Estate
570 Van Hoof Street
Strubens Valley
1735 Johannesburg
South Africa
Postal Adress:
P.O. Box 1659
Ruimsig 1732
South Africa
Tel: + 46 8 750 94 50



ParaCell Malaysia

ParaCell (M) Sdn Bhd
Unit C-2–08, SME Technopreneur Centre 1
2270, Jalan Usahawan 2
63000 Cyberjaya
Malaysia
Tel: + 60 3 831 83 022
Fax: + 60 3 831 83 120


Pearl Goh

+60 192 42 30 21
pearl.goh@paracell.se

Cason Ho

+60 19 242 3025
cason.ho@paracell.se

Annida Farhati

+60 19 242 3492
annida.suib@paracell.se

Piria Sellan

+60 19 242 3642
piria.sellan@paracell.se

Darius Liew

+60 19 205 6510
darius.liew@paracell.se

Mohamad Hakimi Azmi

+60 19 221 6036
hakimi.azmi@paracell.se

Mohammad Syafiq

+60 19 352 9175
syafiq.romlee@paracell.se

Shayna Daniel

+60 19 242 3077
shayna.daniel@paracell.se


ParaCell Brazil



Uppdrag

Mer...